Model

Audi A6 allroad

Audi A6 allroad: dane techniczne

Każda liczba pochodzi z konkretnego materiału — link „źródło” w wierszu prowadzi tam, gdzie padła, a jego podpowiedź pokazuje sam fragment. Czego nie ma w źródle, tego nie dopisujemy.

Osiągi i napęd
Moment obrotowy500 Nmźródło, 25 lipca 2026
Elektryka
Pojemność baterii25,9 kWhźródło, 25 lipca 2026
Zasięg WLTP95 kmźródło, 25 lipca 2026
Ładowanie DC (maks.)11 kWźródło, 25 lipca 2026
Wymiary
Długość5016 mmźródło, 25 lipca 2026

Audi A6 allroad: cena, dostępność i najważniejsze informacje

Ta strona zbiera najnowsze informacje o modelu Audi A6 allroad: premiery, wersje, dane techniczne, technologie, ceny i dostępność w Polsce, jeśli producent je potwierdził. Aktualizacje dopisujemy tutaj, żeby jeden adres zbierał całą historię modelu zamiast rozpraszać ją po podobnych newsach.

Cena i dostępność

Polska cena modelu Audi A6 allroad nie jest jeszcze potwierdzona w danych jade.pl.

Ostatnia aktualizacja na podstawie artykułu z 25 lipca 2026.

Dane i kontekst

Pytania o Audi A6 allroad

Ile kosztuje Audi A6 allroad?

Polska cena modelu Audi A6 allroad nie jest jeszcze potwierdzona w danych jade.pl. Gdy producent poda cennik, dopiszemy go na tej stronie zamiast tworzyć osobny duplikat newsa.

Kiedy Audi A6 allroad trafi do sprzedaży w Polsce?

Terminy i dostępność modelu Audi A6 allroad podajemy wyłącznie wtedy, gdy wynikają z oficjalnego komunikatu producenta. Najnowsze informacje zbiera sekcja artykułów poniżej.

Jakie są najnowsze informacje o Audi A6 allroad?

Najnowszy materiał w jade.pl to „Nowe Audi A6 allroad: pierwszy raz z hybrydą plug-in” z 25 lipca 2026. Strona modelu zbiera kolejne aktualizacje pod jednym adresem.

Audi A6 allroad — przód, wieczorne ujęcie na skalistym wybrzeżu
fot. materiały prasowe Audi MediaCenter

Artykuły (2)